KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14677005
nr 1467 7005
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 22/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 31x41 cm, oramat löst blad
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:26:24